TUHS15F12 | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 1776-1783-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TUHS15F12 |
Kuvaus | AC/DC CONVERTER 12V 15W |
Valmistajan vakio toimitusaika | 6 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 1,25A 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | TUHS15F12 -mallit |
Kategoria | Sovellukset ITE (kaupallinen) |
Valmistaja Cosel USA, Inc. | Ominaisuudet Yleistulo |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä) |
Pakkaustapa Kotelo | Tehokkuus 85% |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Läpivientiaukko |
Tyyppi Koteloitu | Pakkaus / kotelo 6-DIP-moduuli |
Lähtöjen lukumäärä 1 | Koko/mitat 1,30" pit. x 0,86" lev. x 0,59" kork. (33,0mm x 21,8mm x 15,0mm) |
Jännite - tulo 85 – 264VAC, 120 – 370VDC | Hyväksyjä CE, cURus |
Jännite - lähtö 1 12V | Linjan regulointi 48mV |
Virta - lähtö (maks.) 1,25A | Kuorman regulointi 100mV |
Teho (wattia) 15 W | Päätuotenumero |