HWS150A-5/A
DigiKeyn tuotenumero
285-2274-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS150A-5/A
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
HWS150A-5/A -mallit
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
86%
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etätunnistus, Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Koko/mitat
6,30" pit. x 1,65" lev. x 3,23" kork. (160,0mm x 41,9mm x 82,0mm)
Jännite - lähtö 1
5V
Sähkövirta - lähtö 1
30 A