HWS100A-5/A
DigiKeyn tuotenumero
285-2268-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS100A-5/A
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 100W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HWS100A-5/A -mallit
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
86%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etätunnistus, Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Koko/mitat
6,32" pit. x 1,32" lev. x 3,27" kork. (160,5mm x 33,5mm x 83,0mm)
Jännite - lähtö 1
5V
Sähkövirta - lähtö 1
20 A