HWS100-48/ME
DigiKeyn tuotenumero
285-1278-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS100-48/ME
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 265VAC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
0.87
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Etätunnistus, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Koko/mitat
6,30" pit. x 1,10" lev. x 3,23" kork. (160,0mm x 28,0mm x 82,0mm)
Jännite - lähtö 1
48V
Hyväksyjä
CE
Sähkövirta - lähtö 1
2.1 A