HWS100A-48/ME
DigiKeyn tuotenumero
285-HWS100A-48/ME-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS100A-48/ME
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 265VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HWS100A-48/ME -mallit
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
90%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Etätunnistus, Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Koko/mitat
6,32" pit. x 1,32" lev. x 3,27" kork. (160,5mm x 33,5mm x 83,0mm)
Jännite - lähtö 1
48V
Sähkövirta - lähtö 1
2.1 A