DRL60-24-1
DigiKeyn tuotenumero
285-2648-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRL60-24-1
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 2,5A
EDA/CAD-mallit
DRL60-24-1 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
2,5A
Teho (wattia)
60W
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
90%
Toimintalämpötila
-20°C – 71°C (käyttöiän pidennyksellä)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
2,19" pit. x 2,13" lev. x 3,58" kork. (55,6mm x 54,0mm x 90,9mm)
DC-jännite - tulo (min.)
120V
DC-jännite - tulo (maks.)
373V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö 1
24V