DRB50241
DRB50241
TDK-Lambda DRB Series
DRB50-24-1
DigiKeyn tuotenumero
285-DRB50-24-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRB50-24-1
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 50W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 2,1A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRB50-24-1 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
2,1A
Teho (wattia)
50W
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Vaaralliset sijainnit, Teollinen, ITE (kaupallinen)
Tehokkuus
90%
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
3,54" pit. x 1,18" lev. x 2,95" kork. (90,0mm x 30,0mm x 75,0mm)
DC-jännite - tulo (min.)
120V
Hyväksyjä
CE, cULus, cURus
DC-jännite - tulo (maks.)
373V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö 1
24V