DRL10-24-1
DRL10-24-1
TDK-Lambda DRL Series | Digi-Key Daily
DRL10-24-1
DigiKeyn tuotenumero
285-2644-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRL10-24-1
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 10W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 420mA
EDA/CAD-mallit
DRL10-24-1 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
420mA
Teho (wattia)
10W
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
0.87
Toimintalämpötila
-20°C – 71°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Yleistulo
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
2,19" pit. x 0,71" lev. x 3,58" kork. (55,6mm x 18,0mm x 91,0mm)
DC-jännite - tulo (min.)
120V
DC-jännite - tulo (maks.)
373V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö 1
24V