DRB240-24-3-A0
DigiKeyn tuotenumero
285-DRB240-24-3-A0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRB240-24-3-A0
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRB240-24-3-A0 -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
3.51 kV
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Sarja
Tehokkuus
93,1%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-25°C – 55°C
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Koko/mitat
4,87" pit. x 2,17" lev. x 5,08" kork. (123,8mm x 55,2mm x 129,0mm)
Hyväksyjä
CE
AC-jännite - tulo
350 – 575 VAC (3-vaihe)
Vakionumero
61010-1;60950-1;62368-1
Jännite - lähtö 1
24V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Virta - lähtö (maks.)
10A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
240W