DRB120-12-1 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Selec Controls USA Inc.
Varastossa: 113
Tekniset tiedot
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 12V 10A
TDK-Lambda DRB Series
DRB120-12-1
DigiKeyn tuotenumero
285-DRB120-12-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRB120-12-1
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jännite - erotus
3 kV
Valmistaja
TDK-Lambda
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
91%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus, Yleistulo
Tulon tyyppi
AC
Koko/mitat
4,92" pit. x 4,88" lev. x 1,38" kork. (125,0mm x 124,0mm x 35,0mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, CSA, EN, IEC, UKCA, UL
AC-jännite - tulo
90 – 264VAC
Vakionumero
60950-1; 62368-1; UL 508
Jännite - lähtö 1
12V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Virta - lähtö (maks.)
10A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
120W