DPX60-24S15
DigiKeyn tuotenumero
285-DPX60-24S15-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DPX60-24S15
Kuvaus
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 60W
Tarkka kuvaus
DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 15V 4A
EDA/CAD-mallit
DPX60-24S15 -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö 1
15V
Virta - lähtö (maks.)
4A
Sarja
Teho (wattia)
60W
Tehokkuus
85%
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Koko/mitat
4,92" pit. x 0,96" lev. x 2,27" kork. (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-jännite - tulo (min.)
18V
DC-jännite - tulo (maks.)
36V