DPX60-24S05
DigiKeyn tuotenumero
285-DPX60-24S05-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DPX60-24S05
Kuvaus
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 60W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 5V 12A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DPX60-24S05 -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö 1
5V
Valmistaja
TDK-Lambda
Virta - lähtö (maks.)
12A
Sarja
Teho (wattia)
60W
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
85%
Tulon tyyppi
DC
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,92" pit. x 0,96" lev. x 2,27" kork. (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-jännite - tulo (min.)
18V
Hyväksyjä
CE
DC-jännite - tulo (maks.)
36V