DPX40-24WD12
DigiKeyn tuotenumero
285-DPX40-24WD12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DPX40-24WD12
Kuvaus
DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-12V 40W
Tarkka kuvaus
DC Virtalähde DIN-kiskolla 2 Lähtö 12V -12V 1,667A, 1,667A
EDA/CAD-mallit
DPX40-24WD12 -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö 2
-12V
Virta - lähtö (maks.)
1,667A, 1,667A
Sarja
Teho (wattia)
40W
Tehokkuus
85%
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Lähtöjen lukumäärä
2
Koko/mitat
4,92" pit. x 0,96" lev. x 2,27" kork. (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-jännite - tulo (min.)
9,5V
DC-jännite - tulo (maks.)
36V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö 1
12V