DPX40-12T0515
DigiKeyn tuotenumero
285-DPX40-12T0515-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DPX40-12T0515
Kuvaus
DC/DC DIN RAIL SUP 5V +/-15V 40W
Tarkka kuvaus
DC Virtalähde DIN-kiskolla 3 Lähtö 5V 15V -15V 6A, 300mA, 300mA
EDA/CAD-mallit
DPX40-12T0515 -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö 2
15V
Valmistaja
TDK-Lambda
Jännite - lähtö 3
-15V
Sarja
Virta - lähtö (maks.)
6A, 300mA, 300mA
Teho (wattia)
40W
Tehokkuus
85%
Lähtöjen lukumäärä
3
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
DC-jännite - tulo (min.)
9,5V
Koko/mitat
4,92" pit. x 0,96" lev. x 2,27" kork. (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-jännite - tulo (maks.)
18V
Jännite - lähtö 1
5V