DLP75-24-1/E on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 3,1A
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DLP75-24-1/E
DigiKeyn tuotenumero
285-DLP75-24-1/E-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLP75-24-1/E
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 75W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Teho (wattia)
75W
Valmistaja
TDK-Lambda
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
83%
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,33" pit. x 1,97" lev. x 3,81" kork. (110,0mm x 50,0mm x 97,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 132VAC, 170 – 265VAC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
3,1A