CUS250M-24
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS250M-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS250M-24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 264VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS250M-24 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio, Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
94%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,56" kork. (101,6mm x 50,8mm x 39,5mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
61010-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
10.41 A