CUS350M24/F
CUS350M24/F
CUS350M-24/F
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS350M-24/F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS350M-24/F
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 350W
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 265VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CUS350M-24/F -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
94%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Ominaisuudet
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Koko/mitat
7,48" pit. x 3,43" lev. x 1,57" kork. (190,0mm x 87,0mm x 40,0mm)
Jännite - lähtö 1
24V
Hyväksyjä
CE, TUV
Sähkövirta - lähtö 1
14.7 A