FXUB16.07.0150AQ
DigiKeyn tuotenumero
931-FXUB16.07.0150AQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FXUB16.07.0150AQ
Kuvaus
WIDEBAND CELLULAR 90X15MM FLEX P
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
657,5MHz, 761MHz, 892MHz, 1,472GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,537GHz 2G, 3G, 4G, 5G, Cat-M, IoT, LTE, NB-IoT, NR, Wi-Fi Litteä kytkentä RF-antennit 617MHz – 698MHz, 698MHz – 824MHz, 824MHz – 960MHz, 1,427GHz – 1,518GHz, 1,71GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,69GHz, 3,3GHz – 5GHz, 5,15GHz – 5,925GHz −0,17dBi, 0,5dBi, −0,52dBi, −1,54dBi, 3dBi, 4,1dBi, 6,05dBi, 6,32dBi I-PEX MHFI Liima
Kategoria
Antennin tyyppi
Litteä kytkentä
Valmistaja
Taoglas Limited
Raitojen lukumäärä
8
Sarja
Vahvistus
−0,17dBi, 0,5dBi, −0,52dBi, −1,54dBi, 3dBi, 4,1dBi, 6,05dBi, 6,32dBi
Pakkaustapa
Pussi
Teho - maksimi
2 W
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Kaapeli - 150mm
RF-perhe/standardi
Matkapuhelin, WiFi
Terminointi
I-PEX MHFI
Taajuusryhmä
Laajakaista
Asennustyyppi
Liima
Taajuus (keskikohta/kaista)
657,5MHz, 761MHz, 892MHz, 1,472GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,537GHz
Korkeus (maks.)
0,009" (0,24mm)
Taajuusalue
617MHz – 698MHz, 698MHz – 824MHz, 824MHz – 960MHz, 1,427GHz – 1,518GHz, 1,71GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,69GHz, 3,3GHz – 5GHz, 5,15GHz – 5,925GHz