FXP14.07.0100A
DigiKeyn tuotenumero
931-1056-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FXP14.07.0100A
Kuvaus
RF ANT 850MHZ/900MHZ FLAT PATCH
Tarkka kuvaus
850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz 3G, CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSPA, PCS, UMTS, WCDMA Litteä kytkentä RF-antennit 2dBi, 1,5dBi, 3dBi, 2,5dBi, 2dBi, 2,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Liima
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FXP14.07.0100A -mallit
Kategoria
Paluuhäviö
-7dB, -12dB, -8dB, -9dB, -9dB, -8dB
Vahvistus
2dBi, 1,5dBi, 3dBi, 2,5dBi, 2dBi, 2,5dBi
Pakkaustapa
Pussi
Teho - maksimi
5 W
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
RF-perhe/standardi
Matkapuhelin
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Taajuusryhmä
Laajakaista
Asennustyyppi
Liima
Taajuus (keskikohta/kaista)
850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz
Korkeus (maks.)
0,004" (0,10mm)