UMK105UJ271JV-F on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Taiyo Yuden
Varastossa: 69 302
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Taiyo Yuden
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parannus
KEMET
Parannus
KEMET
Samankaltainen
TDK
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
270 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit U2J 0402 (1005 metrinen)
TAIYO YUDEN MLCCs
UMK105UJ271JV-F
DigiKeyn tuotenumero
UMK105UJ271JV-F-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UMK105UJ271JV-F
Kuvaus
CAP CER 270PF 50V U2J 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
UMK105UJ271JV-F -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)