MLASU105SUJ271JFNA01 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Taiyo Yuden
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Taiyo Yuden
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
KEMET
KEMET
270 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit U2J 0402 (1005 metrinen)
MLASU105SUJ271JFNA01
DigiKeyn tuotenumero
587-MLASU105SUJ271JFNA01TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLASU105SUJ271JFNA01
Kuvaus
CAP CER 270PF 50V U2J 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
MLASU105SUJ271JFNA01 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)