LIC1840RH3R8107
DigiKeyn tuotenumero
587-LIC1840RH3R8107-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LIC1840RH3R8107
Kuvaus
CAPACITOR 100F 15% 3.8V T/H
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki
Kategoria
Terminointi
PC-nastat
Valmistaja
Taiyo Yuden
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,709" halk. (18,00mm)
Kapasitanssi
100 F
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,654" (42,00mm)
Toleranssi
±15%
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Jännite – nimellinen
3.8 V