XYFBBCNANF-20.000000 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | XYFBBCNANF-20.000000 |
Kuvaus | CRYSTAL 20.0000MHZ 16PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 9 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 20 MHz ±10ppm Kiteet 16pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | XYFBBCNANF-20.000000 -mallit |
Kategoria | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 80 Ohms |
Valm. | Käyttötila Fundamentaalinen |
Sarja | Toimintalämpötila -20°C – 70°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 20 MHz | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (2,55x2,05) |
Taajuuden vakaus ±10ppm | Koko/mitat 0,100" pit. x 0,081" lev. (2,55mm x 2,05mm) |
Taajuustoleranssi ±10ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,024" (0,60mm) |
Kuormakapasitanssi 16pF |