CS08673-48M
DigiKeyn tuotenumero
644-CS08673-48MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
644-CS08673-48MCT-ND - Cut Tape (CT)
644-CS08673-48MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CS08673-48M
Kuvaus
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48 MHz Kiteet 10pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuus
48 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Kuormakapasitanssi
10pF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms