TG-A6200-100-100-1.0
DigiKeyn tuotenumero
1168-TG-A6200-100-100-1.0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TG-A6200-100-100-1.0
Kuvaus
THERM PAD 100MMX100MM BLUE
Tarkka kuvaus
Lämpöanturat Sininen 100,00mm x 100,00mm Neliö Liimapinta - molemmat puolet
Kategoria
Ulkomitat
100,00mm x 100,00mm
Paksuus
0,0394" (1,000mm)
Irtotavara
Liima
Liimapinta - molemmat puolet
Väri
Sininen
Käyttö
Moni
Lämmönjohtavuus
6.2W/m-K