TG-A6200-100-100-0.5 | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 1168-TG-A6200-100-100-0.5-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TG-A6200-100-100-0.5 |
Kuvaus | THERM PAD 100MMX100MM BLUE |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Lämpöanturat Sininen 100,00mm x 100,00mm Neliö Liimapinta - molemmat puolet |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Ulkomitat 100,00mm x 100,00mm |
Valmistaja t-Global Technology | Paksuus 0,0197" (0,500mm) |
Sarja | Materiaali Silikoni |
Pakkaustapa Irtotavara | Liima Liimapinta - molemmat puolet |
Osan tila Aktiivinen | Väri Sininen |
Käyttö Moni | Lämmönjohtavuus 6.2W/m-K |