TG-A3500-100-100-1.0
DigiKeyn tuotenumero
1168-TG-A3500-100-100-1.0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TG-A3500-100-100-1.0
Kuvaus
THERM PAD 100MMX100MM YLW
Tarkka kuvaus
Lämpöanturat Keltainen 100,00mm x 100,00mm Neliö Liimapinta - molemmat puolet
Kategoria
Ulkomitat
100,00mm x 100,00mm
Paksuus
0,0394" (1,000mm)
Irtotavara
Liima
Liimapinta - molemmat puolet
Väri
Keltainen
Käyttö
Moni
Lämmönjohtavuus
3,5W/m-K