TG-A1450-15-15-0.5
DigiKeyn tuotenumero
1168-TG-A1450-15-15-0.5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TG-A1450-15-15-0.5
Kuvaus
THERM PAD 15MMX15MM RED
Tarkka kuvaus
Lämpöanturat Punainen 15,00mm x 15,00mm Neliö
Kategoria
Ulkomitat
15,00mm x 15,00mm
Paksuus
0,0197" (0,500mm)
Väri
Punainen
Lämmönjohtavuus
14.5W/m-K