TG-A1250-15-15-0.5
DigiKeyn tuotenumero
1168-TG-A1250-15-15-0.5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TG-A1250-15-15-0.5
Kuvaus
THERM PAD 15MMX15MM GREEN
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lämpöanturat Vihreä 15,00mm x 15,00mm Neliö
Kategoria
Ulkomitat
15,00mm x 15,00mm
Valmistaja
t-Global Technology
Paksuus
0,0197" (0,500mm)
Sarja
Materiaali
Silikoni
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Vihreä
Osan tila
Aktiivinen
Lämmönjohtavuus
12.5W/m-K