35RAPC4BHN3
35RAPC4BHN3
35RAPC4BHN3
DigiKeyn tuotenumero
SC2405-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35RAPC4BHN3
Kuvaus
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Tarkka kuvaus
3,50mm (0,141", 1/8", minipistotulppa) - kuulokkeet Puhelinjakki Stereo (3 johdinta, TRS) Liitin Juotostina
EDA/CAD-mallit
35RAPC4BHN3 -mallit
Kategoria
Sisäiset kytkimet
Kaksi kytkintä
Rungon materiaali
Messinki
Kotelon materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Todellinen halkaisija
0,142" (3,60mm)