PS1608GT2-R50-T1
DigiKeyn tuotenumero
408-2049-2-ND - Rullattu teippi (TR)
408-2049-1-ND - Cut Tape (CT)
408-2049-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PS1608GT2-R50-T1
Kuvaus
RF POWER DIVIDER 0HZ-20GHZ 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-tehonjaottimet/-jakajat 0 Hz ~ 20 GHz 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PS1608GT2-R50-T1 -mallit
Kategoria
Kytkentähäviö
6dB
Valmistaja
Susumu
Taajuus
0 Hz ~ 20 GHz
Sarja
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)