LFCW-7500+
DigiKeyn tuotenumero
3157-LFCW-7500+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-LFCW-7500+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-LFCW-7500+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LFCW-7500+
Kuvaus
CER FILTER 8.4GHZ LOW PASS
Tarkka kuvaus
8,4GHz katkaisu Alipäästö Keraamiset suodattimet 50Ohm 0603 (1608 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LFCW-7500+ -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Kytkentähäviö
2,3dB
Alipäästö
Sarja
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Taajuus
8,4GHz katkaisu
Korkeus (maks.)
0,028" (0,70mm)
Impedanssi
50Ohm