MF25100V1-1000U-G99
MF25100V1-1000U-G99
Sunon Demonstrates the Autorestart and Reverse Airflow Features
MF25100V1-1000U-G99
DigiKeyn tuotenumero
259-2069-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF25100V1-1000U-G99
Kuvaus
FAN AXIAL 25X10MM VAPO 5VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 5VDC Neliö - 25mm pit. x 25mm kork. Vapo-Bearing™ 3,5CFM (0,098m³/min) 3 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MF25100V1-1000U-G99 -mallit
Kategoria
Kohina
23,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
530 mW
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
3 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
cURus, TUV
Koko/mitat
Neliö - 25mm pit. x 25mm kork.
Paino
0,016 lb (7,26 g)
Leveys
10,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,105A
Ilmavirtaus
3,5CFM (0,098m³/min)
Jännitealue
2,5 – 6VDC
Staattinen paine
0,250 in H2O (62,3 Pa)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Vapo-Bearing™
Materiaali - terä
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 40°C