CFM-2507CF-0100-240-20
DigiKeyn tuotenumero
2223-CFM-2507CF-0100-240-20-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFM-2507CF-0100-240-20
Kuvaus
DC AXIAL FAN, 25 MM SQUARE, 7 MM
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 5VDC Neliö - 25mm pit. x 25mm kork. omniCOOL™-magneettiholkki 2,2CFM (0,061m³/min) 3 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CFM-2507CF-0100-240-20 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Nopeusanturi (kierros)
Valm.
Kohina
24,1dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
1.2 W
Pakkaustapa
Kotelo
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
3 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 25mm pit. x 25mm kork.
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Leveys
7,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,240A
Ilmavirtaus
2,2CFM (0,061m³/min)
Jännitealue
4,5 – 5,5VDC
Staattinen paine
0,130 in H2O (32,4 Pa)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
omniCOOL™-magneettiholkki
Materiaali - terä
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 40°C