CPFC74NP-PS02H2A20
DigiKeyn tuotenumero
308-1559-2-ND - Rullattu teippi (TR)
308-1559-1-ND - Cut Tape (CT)
308-1559-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPFC74NP-PS02H2A20
Kuvaus
CMC 2A 2LN 200 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 200 Ohms @ 20 MHz 2A DCR 120mOhm (tyyp.)
Kategoria
Impedanssi taajuudella
200 Ohms @ 20 MHz
Valmistaja
Sumida America Components Inc.
Virtaluokitus (maks.)
2A
Sarja
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
120mOhm (tyyp.)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Koko/mitat
0,374" pit. x 0,224" lev. (9,50mm x 5,70mm)
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,200" (5,08mm)