CX1206MKX7R9BB104
DigiKeyn tuotenumero
311-1261-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-1261-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1261-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CX1206MKX7R9BB104
Kuvaus
CAP PASSTHRU 0.1UF 20% 50V 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF Läpisyöttökondensaattorit 50V 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CX1206MKX7R9BB104 -mallit
Kategoria
Jännite – nimellinen
50V
Valmistaja
Pulse Electronics
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Lämpötilakerroin
X7R
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCC
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Tyyppi
Pass Through
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,065" lev. (3,20mm x 1,65mm)
Kapasitanssi
0.1 µF
Korkeus (maks.)
0,055" (1,40mm)
Toleranssi
±20%