GBC22SBSN-M89
DigiKeyn tuotenumero
S1133E-22-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GBC22SBSN-M89
Kuvaus
CONN HEADER SMD R/A 22POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan, Suorakulma 22 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,140" (3,56mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA9T), Nailon 9T
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Asennustyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
100,0µin (2,54µm)
Terminointi
Juotostina
Päätuotenumero
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER SMD R/A 36POS 2.54MM
Varastossa: 180
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER SMD R/A 34POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER SMD R/A 33POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.54MM