GBC35SBSN-M89
DigiKeyn tuotenumero
S1133E-35-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GBC35SBSN-M89
Kuvaus
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan, Suorakulma 35 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,140" (3,56mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER SMD R/A 36POS 2.54MM
Varastossa: 180
CONN HEADER SMD R/A 34POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER SMD R/A 33POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 31POS 2.54MM