VNQ7140AJTR
DigiKeyn tuotenumero
497-15995-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-15995-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15995-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VNQ7140AJTR
Kuvaus
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO16
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 8A PowerSSO-16
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VNQ7140AJTR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
Ei vaadita
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
8A
Sarja
Rds päällä (tyyp.)
140mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Tilalippu
Kytkimen tyyppi
Vikasuojaus
Virran rajoitus (kiinteä), Avoimen kuorman tunnistus, Ylikuumeneminen, Ylijännite, UVLO
Lähtöjen lukumäärä
4
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön konfiguraatio
Korkea sivu
Valmistajan laitepakkaus
PowerSSO-16
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Pakkaus / kotelo
Rajapinta
Päällä/Pois
Päätuotenumero
Jännite - kuorma
4V – 28V