SST25VF020B-80-4I-SAE
DigiKeyn tuotenumero
SST25VF020B-80-4I-SAE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SST25VF020B-80-4I-SAE
Kuvaus
IC FLASH 2MBIT SPI 80MHZ 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
FLASH Muisti IC 2Mbit SPI 80 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
SST25VF020B-80-4I-SAE -mallit
Muistin organisointimalli
256K x 8
Kellotaajuus
80 MHz
Pakkaustapa
Putki
Syöttöjännite
2,7V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)