VN7140ASTR
DigiKeyn tuotenumero
497-15994-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-15994-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15994-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VN7140ASTR
Kuvaus
IC PWR DRIVER N-CHANNEL 1:1 8SO
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 8A 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VN7140ASTR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
Ei vaadita
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
8A
Sarja
Rds päällä (tyyp.)
140mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Tilalippu
Kytkimen tyyppi
Vikasuojaus
Virran rajoitus (kiinteä), Avoimen kuorman tunnistus, Ylikuumeneminen, Ylijännite, UVLO
Lähtöjen lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön konfiguraatio
Korkea sivu
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Pakkaus / kotelo
Rajapinta
Päällä/Pois
Päätuotenumero
Jännite - kuorma
4V – 28V