STS10N3LH5 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STS10N3LH5 |
Kuvaus | MOSFET N-CH 30V 10A 8SO |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 30 V 10A (Tc) 2,5W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-SOIC |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STS10N3LH5 -mallit |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 1V @ 250µA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 4.6 nC @ 5 V |
Sarja | Vgs (maks.) ±22V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 475 pF @ 25 V |
Osan tila Viimeinen ostohetki | Tehohäviö (maks.) 2,5W (Tc) |
FET-tyyppi | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Teknologia | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 30 V | Valmistajan laitepakkaus 8-SOIC |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Pakkaus / kotelo |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 4,5V, 10V | Päätuotenumero |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 21mOhm @ 5A, 10V |