STS10N3LH5
DigiKeyn tuotenumero
497-10010-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-10010-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10010-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STS10N3LH5
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 10A 8SO
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 10A (Tc) 2,5W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
STS10N3LH5 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
1V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
4.6 nC @ 5 V
Sarja
Vgs (maks.)
±22V
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
475 pF @ 25 V
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Tehohäviö (maks.)
2,5W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
21mOhm @ 5A, 10V