STS10DN3LH5
DigiKeyn tuotenumero
497-10011-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-10011-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10011-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STS10DN3LH5
Kuvaus
MOSFET 2N-CH 30V 10A 8SOIC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 30V 10A 2,5W Kiinnitys pintaan 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STS10DN3LH5 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
21mOhm @ 5A, 10V
Valmistaja
STMicroelectronics
Vgs(th) (maks.) @ Id
1V @ 250µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
4,6nC @ 5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
475pF @ 25V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Teho - maksimi
2,5W
Teknologia
MOSFET (metallioksidi)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Konfiguraatio
2 N-kanavaa (kaksinkertainen)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
FET-ominaisuus
Logiikkatasoportti
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30V
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
10A