STPST80H100L2Y
DigiKeyn tuotenumero
497-STPST80H100L2YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
497-STPST80H100L2YCT-ND - Cut Tape (CT)
497-STPST80H100L2YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPST80H100L2Y
Kuvaus
AUTOMOTIVE 100 V, 80 A TRENCH SC
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 80A Kiinnitys pintaan HU3PAK
EDA/CAD-mallit
STPST80H100L2Y -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 100 V
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
HU3PAK
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
80A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
810 mV @ 80 A