STPS30H100DJF-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-15671-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-15671-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15671-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS30H100DJF-TR
Kuvaus
DIODE SCHOTTK 100V 30A POWERFLAT
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 30A Kiinnitys pintaan PowerFlat™ (5x6)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STPS30H100DJF-TR -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
6 µA @ 100 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
PowerFlat™ (5x6)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
30A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
840 mV @ 30 A