STPSC20H12DY
DigiKeyn tuotenumero
497-17163-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPSC20H12DY
Kuvaus
DIODE SIL CARB 1200V 20A TO220AC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 1200 V 20A Läpivientiaukko TO-220AC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STPSC20H12DY -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
120 µA @ 1200 V
Sarja
Kapasitanssi @ Vr, F
1650pF @ 0V, 1MHz
Pakkaustapa
Putki
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Vanhentunut
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
1200 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
20A
Valmistajan laitepakkaus
TO-220AC
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 20 A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Nopeus
Ei palautumisaikaa > 500mA (Io)