STPSC10H12DY
DigiKeyn tuotenumero
497-17244-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPSC10H12DY
Kuvaus
DIODE SIL CARB 1200V 10A TO220AC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 1200 V 10A Läpivientiaukko TO-220AC
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
60 µA @ 1200 V
Sarja
Kapasitanssi @ Vr, F
725pF @ 0V, 1MHz
Pakkaustapa
Putki
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Vanhentunut
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
1200 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Valmistajan laitepakkaus
TO-220AC
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 10 A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Nopeus
Ei palautumisaikaa > 500mA (Io)