STPSC10H065G-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-13452-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-13452-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13452-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPSC10H065G-TR
Kuvaus
DIODE SIL CARBIDE 650V 10A D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 650 V 10A Kiinnitys pintaan D2PAK
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STPSC10H065G-TR -mallit
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 650 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
480pF @ 0V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
650 V
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.75 V @ 10 A
Päätuotenumero
Nopeus
Ei palautumisaikaa > 500mA (Io)