STPS5H100AFY | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STPS5H100AFY |
Kuvaus | DIODE SCHOTTK 100V 5A SOD128FLAT |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 100 V 5A Kiinnitys pintaan SOD128Flat |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STPS5H100AFY -mallit |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 3.5 µA @ 100 V |
Valm. | Luokka Autoteollisuus |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Teknologia | Pakkaus / kotelo |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 100 V | Valmistajan laitepakkaus SOD128Flat |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 5A | Toimintalämpötila - liitos -40°C – 175°C |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 760 mV @ 5 A | Päätuotenumero |
Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |